Twee nieuwe functies in de Inkomentool (VerzekeringsInzicht)
02-04-2026
Er zijn twee verbeteringen doorgevoerd binnen de Inkomentool (VI). Vanaf nu kun je direct vanuit bestaande relaties een Verzuim Ontzorgverzekering offreren. Daarnaast is het mogelijk om documenten die je bij een offerte uploadt, automatisch mee te dupliceren. In dit bericht leggen we uit hoe het werkt.
Nieuw: offreren vanuit bestaande relaties
Met deze uitbreiding maak je sneller en eenvoudiger een offerte voor een Verzuim Ontzorgverzekering binnen een bestaande relatie.
Hoe werk het?
- Je logt in op de Inkomentool (VI)
- Je gaat dan naar je relaties via Mijn Portefeuille links in beeld.
- Als je de bestaande relatie hebt geselecteerd, klik je rechts op Bekijken.
- Als je in de relatie zit, opent deze op de tab ‘Algemeen’. Je gaat in de rij naar de laatste tab ‘Offerte aanvragen’.
Hier kies je voor:- Collectief Inkomen (en diensten), of
- MKB Ontzorgd.

Let op bij het maken van de offerte
De gegevens uit de Inkomentool (VI) gebruiken we om de offerte te maken. Controleer daarom altijd:
- of alle werknemers zijn opgenomen;
- of de lonen kloppen;
- of de verzuimpercentages correct zijn.
Zijn de verzuimpercentages niet juist? Dan kan je klant de verzuimrapportages opvragen bij de arbodienst. Je kunt de percentages daarna aanpassen in de Inkomentool (VI), zodat je een correcte offerte krijgt.
Nieuw: documenten mee dupliceren
Een extra verbetering is dat documenten die je bij een offerte uploadt, automatisch meegaan bij het dupliceren van een offerte. Daardoor hoef je bijvoorbeeld verzuimrapportages niet opnieuw te uploaden.
Vragen?
Neem dan gerust contact op met jouw klantteam. Die helpen je graag verder.